Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Domalewski

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Stanisława Domalewskiego Mińsk Mazowiecki

skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. W każdym wypadku oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie tak, aby udzielona pomoc prawna była rzetelna i profesjonalna. Nasza praca ma na celu jak najlepsze zabezpieczenie interesów naszych Klientów

Jesteśmy Kancelarią prawną z Mińska Mazowieckiego, lecz świadczymy usługi również na terenie powiatu mińskiego, oraz województwa mazowieckiego. Charakter zawodu, wymaga od nas reprezentowania klienta na terenie całej Polski. Szczególnie często mamy okazję pełnić swoją misję w miastach takich jak: Warszawa, Siedlce, Lublin
Kompleksowa obsługa przedsiębiorców

Kompleksowa obsługa przedsiębiorców

Wieloletnie doświadczenie i wiedza zdobyte w pracy zawodowej połączone ze znajomością specyfiki rejonu mińskiego pozwala na profesjonalną obsługę prawną zarówno małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w zakresie m. in.

- udzielania porad prawnych,

- sporządzania opinii prawnych,

- dochodzenia należności w postępowaniu egzekucyjnym,

- udział w negocjacjach,

- przygotowywania umów,

- oraz reprezentacji zarówno w postępowaniach sądowych jak i administracyjnych

Obsługa prawna świadczona przez Radcę Prawnego Stanisława Domalewskiego wykonywane są w różnych formach m in w siedzibie Kancelarii, siedzibie Klienta lub w innym wskazanym przez niego miejscu daje to możliwość wyboru najkorzystniejszego rozwiązania dla danego Klienta.

<<< powrót do: Home

Windykacja należności

Windykacja należności

Windykacja należności stanowi wyzwanie dla każdego praktyka prawa. Kancelaria Radcy Prawnego Stanisława Domalewskiego oferuje Państwu pomoc prawną przy rozwiązaniu tego zagadnienia, które stanowi problem zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasza działalność obejmuje zarówno windykację polubowną, która polega na monitowaniu dłużnika, prowadzenie z nim negocjacji, które mają spowodować spłatę należności, jak i windykację sądową w sytuacji, gdy nie ma możliwości porozumienia się z dłużnikiem, a która obejmuje uzyskanie przeciwko dłużnikowi tytułu egzekucyjnego a następnie uzyskanie tytułu wykonawczego, pozwalającego na prowadzenie windykacji komorniczej.

<<< powrót do: Home

Prawo pracy

Prawo pracy

Mecenas Stanisław Domalewski dysponuje olbrzymim doświadczeniem w zakresie reprezentacji podmiotów w postępowaniach z zakresu prawa pracy. Powyższe dotyczy zarówno reprezentacji pracodawców - z uwagi na fakt współpracy z największymi pracodawcami w rejonie Mińsk Mazowieckiego, jak i reprezentacji pracowników. Wszelkiego rodzaju sporu związany z wypowiedzeniem umów o pracę, dotyczące zapłaty za wykonywanie pracy, stanowią jeden z podstawowych zakresów usług świadczonych przez Kancelarię.

<<< powrót do: Home

Reprezentacja w postępowaniach gospodarczych i cywilnych

Reprezentacja w postępowaniach gospodarczych i cywilnych

Rzetelnie i profesjonalnie reprezentujemy naszych Klientów w sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami wszystkich szczebli w szczególności:

- w sporach wynikających z umów zawieranych między kontrahentami,

- w postępowaniach o dochodzenie roszczeń pieniężnych w postępowaniu zwykłym, nakazowym, upominawczym, uproszczonym,

- w sprawach o zaprzestanie naruszania znaków towarowych,

- w sprawach cywilnych dotyczących nieruchomości,

- udział w negocjacjach

Najszybszą i najmniej kosztowną drogą rozstrzygania sporów jest prowadzenie negocjacji. Negocjacje są formą mało powszechną w Polsce choć z roku na rok liczba spraw rozstrzyganych w ten sposób rośnie, mając to na uwadze nasza Kancelaria oferuje Klientom profesjonalną pomoc w prowadzeniu negocjacji. Dzięki naszemu wsparciu będą państwo mieli większą szansę na korzystne rozstrzygnięcie sporu.

<<< powrót do: Home

stat4u